HomeFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 
 

 Rregullat e Forumit dhe Staffi !

Go down 
AuthorMessage
Ibrahimovic
Admin


Posts : 8
Join date : 2008-11-03
Age : 26
Location : Republic of Kosovo

PostSubject: Rregullat e Forumit dhe Staffi !   Mon Nov 03, 2008 6:14 am

Keto jane Rregullat ne Vazhdim qe duhet te respektohen ne menyren me te posaqme :

1.Ndalohet qe nje Person te jete i regjistruar 2 here ne forum.

2.Ndalohet qe nje Antar ta ofendoj Antarin Tjeter apo Forumin ne Pergjithesi.

3.Ndalohet Perseritja e Temave dhe Fshihen Temat qe nuk kan te bejne aspak me Forum.

4.Ndalohet Postimi i Materialeve Pornografike Ne Forum.

5.Per cdo Problem mund te Kontaktoni :

egzonemini@msn.com
geent.thug@hotmail.com
xxel_10@hotmail@hotmail.com


Staffi i cili do ta administroje kete forum do te jene :

Ibrahimovic - Themelues i Forumit dhe Administrator
Tetshi Zi - Administrator
Adriano - Administrator
Back to top Go down
View user profile http://inter.board-directory.net
 
Rregullat e Forumit dhe Staffi !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Inter Fans Center :: Rregullat e Forumit-
Jump to: